روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شرط ذوب آهن برای انتقال علی دشتی به گل گهر؛ دو بازیکن به ما بدهید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شرط ذوب آهن برای انتقال علی دشتی به گل گهر؛ دو بازیکن به ما بدهید

علی دشتی که در ابتدای فصل از ذوب آهن به استقلال آمد، حالا مدتی است خواهان جدایی از این تیم است.به گزارش طرفداری، همانطور که پیش تر نوشتیم، موضع باشگاه ذوب آهن در این خصوص معاوضه بازیکن است. علی دشتی می خواهد به گل گهر سیرجان برود و در همین راستا مسئولان باشگاه ذوب آهن خواهان معاوضه بازیکن با این تیم هستند.حالا از اصفهان خبر می رسد ذوب آهنی ها خواهان معاوضه علی دشتی با پیمان رنجبری و امیررضا محمود آبادی هستند.قرار است مسئولان دو تیم در این خصوص باهم مذاکره کنند و در صورت توافق این اتفاق رخ دهد.علی دشتی به باشگاه ذوب آهن اعلام کرده به دلیل مشکلات خانوادگی نمی تواند به فوتبال خود در اصفهان ادامه دهد و خواهان حضور در گل گهر سیرجان است. گل گهری ها با اینکه متعلق به سیریجان هستند ولی تمرینات خود را در شهر تهران پیگیری می کنند و علی دشتی هم به دلیل شرایط خانوادگی می خواهد فوتبالش را در تهران ادامه دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شرط ذوب آهن برای انتقال علی دشتی به گل گهر؛ دو بازیکن به ما بدهید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×