روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نشانه های قطع همکاری باشگاه استقلال با هروویه میلیچ" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نشانه های قطع همکاری باشگاه استقلال با هروویه میلیچ

میثم تیموری یکی از بازیکنانی است که باشگاه استقلال قصد دارد او را در نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد.به گزارش طرفداری، با وجود اینکه هروویه میلیچ مدت هاست ایران را ترک کرده و اعلام کرده تا پولش را نگیرد حاضر به بازگشت نیست، تلاش های هدفمندی در فضای مجازی انجام می شود تا باشگاه برای بازگشت این بازیکن تحت فشار قرار بگیرد.با این حال امروز احمد مددی پرده از رازی مهم برداشت و اعلام کرد این باشگاه برای جذب میثم تیموری به باشگاه تراکتور نامه زده است، بازیکنی که هم پست هروویه میلیچ است و تلاش باشگاه برای جذب او معنادار خواهد بود.با توجه به اینکه استقلال در پست دفاع چپ محمد نادری را هم در اختیار دارد، به نظر می رسد این باشگاه تمایلی برای بازگرداندن میلیچ ندارد و پرونده او با استقلال بسته شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نشانه های قطع همکاری باشگاه استقلال با هروویه میلیچ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×