روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حجت نظری: آذری جهرمی؟ باشگاه استقلال پاسخ هواداران رقیب را نمی دهد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حجت نظری: آذری جهرمی؟ باشگاه استقلال پاسخ هواداران رقیب را نمی دهد

حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت باشگاه استقلال صحبت هایی کرد.به گزارش طرفداری، حجت نظری که به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود درباره پست آذری جهرمی علیه استقلال گفت:آقای آذری جهرمی خودش اعلام کرد این موضوع را در قالب وزیر اعلام نکرده و مثل یک هوادار آن مطرح کرده است. باشگاه استقلال هم پاسخی به صحبت های هواداری نمی دهد چون در شان ما نیست این کار را انجام بدهیم.نظری با اشاره به کمک های اسپانسر باشگاه استقلال افزود:وعده هایی به ما ارائه شده تا جایی اگر نیاز باشد حتی کمک های ارزی هم به ما انجام بدهند. در این بین آقای آصفی هم با توجه به تجاربی که در این حوزه دارند ورود خواهد کرد. کارگزار باشگاه در این مدت زحمات زیادی کشیده و بعد از این هم در کنار ما خواهد بود.سخنگوی استقلال در خصوص اینکه آیا باشگاه در انتخابات به علی کریمی رای می دهد یا خیر گفت:ما در این زمینه هنوز جلسه ای نداشتیم و تصمیم نهایی را هنوز اتخاذ نکرده ایم. همه گزینه ها را مد نظر داریم و اگر نیاز باشد با مدیرعامل و هیات مدیره جلسه خواهیم داشت. در مجموع منافع استقلال را در نظر می گیریم، ممکن است این تصمیم گیری علنی و یا غیر علنی گرفته شود اما منافع باشگاه لحاظ می شود.نظری در پاسخ به این سوال که آورده هیات مدیره برای باشگاه استقلال چه بوده است عنوان کرد:ما از ابتدا فعالیت های باشگاه را در هیات مدیره بخش بندی کردیم و قرار است هر کدام از اعضای هر کدام به مدیرعامل کمک کنند. من در حوزه فرهنگی - رسانه، عبدیان در حوزه ورزشی، خلیل زاده در حوزه اقتصادی و آصفی در حوزه بین الملل به مدیرعامل کمک خواهد کرد. مطمئنا همه کسانی که به عنوان نماینده استقلال مشغول فعالیت هستند تا روزی که در این باشگاه مسئولیت دارند بهترین اتفاقات را رقم خواهند زد. فعالیت هایی هم آغاز شده که در حال به ثمر نشستن است.نظری ادامه داد:متاسفانه فضای رسانه ای ما به شکلی است که مملو از غیر واقعی بودن است. بعضا برخی اخبار را تکذیب و برخی مواقع هم آنها را تکذیب نمی کنیم. به این دلیل خیلی از اقدامات که رقم خورده در کوران این اخبار گم شده است. در این مدت هم نتوانستیم روی کارهای صورت گرفته و نشان دادن آنها به هواداران تمرکز کنیم. این اتفاق در ماه های آتی رخ می دهد. در ماه های آتی گزارشی به مردم ارائه می کنیم تا آنها بدانند بر اساس قانون تجارت عمل کردیم. البته ضعف هایی داشته ایم ولی به دنبال اضافه کردن نقاط قوت هستیم.سخنگوی استقلال در خصوص ناراحتی اعضای هیات مدیره از فکری درست است یا خیر گفت:در این دو روز شایعه شده که در نشست هیات مدیره تماسی از طرف آقای وزیر با اعضای هیات مدیره گرفته شده و به ما اعلام شده که از آقای فکری حمایت کنید ولی از اساسا این موضوع این کذب است. مطمئنا در این چند روز دیدید که از سرمربی تیم حمایت کرده ایم و حمایت خواهیم کرد. همیشه تلاش کردیم تا استقلال بهترین نتایج را بگیریم. ممکن است ضعف هایی داشته باشیم ولی مطمئنا در ادامه راه پیرامون این مساله صحبت خواهیم کرد.به روزرسانی می شود...

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حجت نظری: آذری جهرمی؟ باشگاه استقلال پاسخ هواداران رقیب را نمی دهد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×