روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جدایی قطعی سجاد آقایی از استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدایی قطعی سجاد آقایی از استقلال

سجاد آقایی می تواند در نقل و انتقالات زمستانی تیم جدید خود را انتخاب کند. به گزارش طرفداری، سجاد آقایی بازیکنی است که در زمان سرمربیگری استراماچونی توانست نام خود را به عنوان یک پدیده مطرح کند. با این حال در نیم فصل دوم او به شکلی عجیب از استقلال جدا شد اما در ذوب آهن فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرد.سجاد آقایی برای فصل جدید به استقلال برگشت اما فکری هم فرصت زیادی به این بازیکن نداد. سرمربی استقلال چند روز پیش او را از حضور در تمرینات منع کرد تا این بازیکن تصمیم به جدایی از استقلال بگیرد. به گفته مددی محمود فکری با ارسال نامه ای اعلام کرده با انتقال سجاد آقایی به یک تیم دیگر موافقت شود.در همین راستا باشگاه استقلال با جدایی سجاد آقایی موافقت کرده و او به زودی تیم جدید خود را برای ادامه فوتبالش انتخاب خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدایی قطعی سجاد آقایی از استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×