روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی پاشازاده سرمربی ماشین سازی، کاظم محمودی سرپرست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی پاشازاده سرمربی ماشین سازی، کاظم محمودی سرپرست

از تبریز خبر می رسد بعد از انتخاب هوشنگ نصیرزاده به عنوان رئیس هیات مدیره و حامد نجفی به عنوان مدیرعامل ماشین سازی، تکلیف سرمربی و سرپرست این تیم تبریزی نیز مشخص شده و قرار است فردا مراسم معارفه سرمربی و سرپرست جدید برگزار شود. به گزارش طرفداری، بعد از استعفای سعید اخباری که از هفته ششم تا پانزدهم به عنوان جانشین وحید بیاتلو، در نقش سرمربی موقت روی نیمکت ماشین سازی تبریز نشست، تصمیم گیرندگان اصلی این باشگاه که روی کاغذ به هافمن منتقل شده است، دنبال استخدام سرمربی جدید رفتند و حالا قرار است فردا در مراسم معارفه ای، علاوه بر معرفی هوشنگ نصیرزاده به عنوان رئیس هیات مدیره و حامد نجفی به عنوان مدیرعامل، سرمربی و سرپرست جدید این تیم لیگ برتری نیز معرفی شوند. اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد فردا مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی و کاظم محمودی به عنوان سرپرست جدید این تیم معرفی خواهند شد. برابر با خبرهای رسیده از تبریز، تصمیم گیرندگان اصلی ماشین سازی با پاشازاده و محمودی به توافق کامل رسیده اند. این دو بازیکن اسبق استقلال سابقه همکاری با مجموعه زنوزی را دارند. کاظم محمودی از چهره های مشهور فوتبال تبریز است که به عنوان بازیکن، مربی، سرپرست و ... با تراکتور و تیم های تبریزی همکاری داشته و مهدی پاشازاده نیز در تبریز کار کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی پاشازاده سرمربی ماشین سازی، کاظم محمودی سرپرست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×