روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رازی که در طرفداری برملا شد؛ دستیار کاپیتان های استقلال، بازیکن پرسپولیس بود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رازی که در طرفداری برملا شد؛ دستیار کاپیتان های استقلال، بازیکن پرسپولیس بود!

وحید فاضلی را اهالی فوتبال ایران به عنوان سرمربی نساجی، دستیار محمود فکری و همکار فعلی مهدی رحمتی می شناسند. اما این مربی جوان که در مربیگری سرنوشتش به کاپیتان های استقلال گره خورده، دو دهه قبل بازیکن پرسپولیس بود.به گزارش طرفداری، وحید فاضلی روز گذشته میهمان طرفداری بود. در جریان گفتگو با فاضلی، یک راز قدیمی بازگو شد. وحید فاضلی زمانی که فوتبال بازی می کرد، کاپیتان امیدهای پرسپولیس بود و حتی سابقه بازی در بزرگسالان پرسپولیس را هم داشت.سامان خدایی، مجری برنامه زیر آسمان لیگ طرفداری، ابتدای مصاحبه از فاضلی در مورد سوابق فوتبالی اش پرسید و از او سوال کرد آیا شما همان وحید فاضلی هستید که کاپیتان امیدهای پرسپولیس بود؟فاضلی جواب داد:بله در پایه ها بودم. تشابه اسمی نبوده و در آن تیم بوده ام. البته در آن تیم خسرو حیدری، مصطفی اکرامی و منصور احمدزاده بودند که همه به استقلال رفتند. مرا نیز آن سال می خواستند ولی همان پرسپولیس ماندم. من حتی دو بازی برای بزرگسالان نیز در جام حذفی حدود 10 دقیقه بازی کردم. آقای بهرام امیری که مسوول نقل و انتقالات تیم های پایه بودند، خاطرشان است که من حتی به استقلال رفتم ولی رضایت نامه ام را ندادند...منتظر انتشار بخش اول گفتگوی اختصاصی طرفداری با وحید فاضلی باشید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رازی که در طرفداری برملا شد؛ دستیار کاپیتان های استقلال، بازیکن پرسپولیس بود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×