روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شیخ دیاباته فعلا در تیم ذخیره های استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شیخ دیاباته فعلا در تیم ذخیره های استقلال

شیخ دیاباته در بازی درون تیمی امروز استقلال در تیمی بازی کرد که به نظر می رسد به تیم ذخیره ها نزدیک تر بود.به گزارش طرفداری، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در نیم فصل اول لیگ بیستم روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و به خاطر مصدومیت های پیاپی در مجموع 15 بازی فقط در 2 بازی در ترکیب اصلی به میدان رفت که حاصل آن ثبت 2 گل بود.شیخ دیاباته مدتی است دوباره به شرایط بازی رسیده و در بازی درون تیمی امروز هم شرکت کرد اما او در تیم زرد به میدان رفت که بیشتر بازیکنان آن را بازیکنان ذخیره تشکیل می دادند.این نشان می دهد انتخاب فکری فعلا برای نفر اول خط حمله استقلال ارسلان مطهری است و دیاباته باید تلاش کند جای ثابت خود در خط حمله تیمش را پس بگیرد.البته در این بین ذکر این نکته ضروری است که در تیم زرد رنگ چند بازیکن اصلی مثل دانشگر، مرادمند و مهدی پور حضور داشتند و این بدان معنی است که همه بازیکنان این تیم را بازیکنان ذخیره تشکیل نداده بودند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شیخ دیاباته فعلا در تیم ذخیره های استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×