روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تولد بازی خطرناک در تمرین استقلال / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تولد بازی خطرناک در تمرین استقلال / عکس

مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی به خاطر جشن تولدشان روی هوا پرتاب شدند.به گزارش طرفداری، بازیکنان استقلال در 2 روز گذشته به شکلی جالب برای 2 بازیکن خود جشن تولد گرفته اند، آنها روز گذشته مسعود ریگی و امروز فرشید اسماعیلی را به هوا پرتاب کردند تا به این شکل تولد هم تیمی های خود را جشین بگیرند.جشن تولد مسعود ریگیجشن تولد فرشید اسماعیلیپیش از این بازیکنان استقلال با کیک، تولد هم تیمی های خود را تبریک می گفتند اما حالا آنها را به هوا پرتاب می کنند، موضوعی که می تواند برای بازیکنی که درگیر این اتفاق است خطرناک هم باشد.بازیکنان استقلال این روزها تلاش می کنند خود را آماده بازی با مس رفسنجان کنند تا با کسب 3 امتیاز این بازی دوباره شانس خود را با برای کسب عنوان قهرمانی زنده کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تولد بازی خطرناک در تمرین استقلال / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×