روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شوخی رادیو با محمود فکری و ابراهیم شکوری" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شوخی رادیو با محمود فکری و ابراهیم شکوری

صحبت های ابراهیم شکوری در خصوص کری خوانی آذری جهرمی و محمود فکری با بازیکنان، سوژه رادیو شده است.به گزارش طرفداری، محمود فکری در پایان تمرین روز گذشته استقلالی ها خطاب به بازیکنان گفته بود هیات مدیره با سرمربی آبی ها مشکل دارد و با رفتن او مشکلات مالی استقلال حل می شود و او حاضر است اینکار را انجام دهد.از طرفی هم ابراهیم شکوری به نوعی در راستای دفاع از کری خوانی آذری جهرمی صحبت هایی را انجام داده است.حالا این دو موضوع سوژه اصلی آیتم ما که می دونیم در برنامه از فوتبال چه خبر رادیو با اجرای علیرضا روش شده است. از فوتبال چه خبر با اجرای امیرحسین طبسی و به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری از رادیو ورزش پخش می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شوخی رادیو با محمود فکری و ابراهیم شکوری از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×