روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای اراکی ها؛ پول استقلال را می دهیم و پورحمیدی را نگه می داریم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادعای اراکی ها؛ پول استقلال را می دهیم و پورحمیدی را نگه می داریم

حسین پورحمیدی، دروازه بان آلومینیوم اراک در نیم فصل به استقلال بازنمی گردد.پیش از این گفته می شد باشگاه استقلال خواهان دریافت 100 میلیون از آلومینیوم اراک برای این انتقال قرضی بوده و در صورتی که این مبلغ پرداخت نشود، پورحمیدی به جمع آبی پوشان بازخواهد گشت.پیگیری های خبرنگار طرفداری نشان می دهد که دروازه بان آلومینیوم در اراک ماندنی است. باشگاه آلومینیوم قصد دارد هرچه سریع تر مبلغ انتقال قرضی را پرداخت کند و این دروازه بان به هیچ وجه در نقل و انتقالات نیم فصل به جمع استقلالی ها بازنخواهد گشت.پورحمیدی در ابتدای فصل به صورت قرضی راهی آلومینیوم شده بود و در این نیم فصل عملکرد بسیار مطلوبی از خود به جای گذاشت. در حالی که احمد مددی تهدید کرده به سازمان لیگ نامه می زند و پورحمیدی را برمی گرداند، اراکی ها مدعی هستند چنین اتفاقی رخ نمی دهد.گفته می شود آلومینیوم قصد دارد اجازه خروج به هیچ بازیکنی در نیم فصل ندهد. حتی گفته می شود چند بازیکن خواهان دریافت رضایتنامه شده اند ولی مدیریت باشگاه پس از جدایی خطیبی و برای آسوده خاطر بودن هواداران، اجازه خروج بازیکنی در نیم فصل را نخواهد داد.همچنین بخوانید:تهدید باشگاه استقلال؛ حسین پورحمیدی باید برگردد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادعای اراکی ها؛ پول استقلال را می دهیم و پورحمیدی را نگه می داریم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×