روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی تارتار: اگر اوت دستی بد است چرا تیم های دیگر دنبال محمدی هستند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی تارتار: اگر اوت دستی بد است چرا تیم های دیگر دنبال محمدی هستند؟

او ادامه داد:البته ما بدشانس هم بوده ایم. در همین نیم فصل سه پنالتی را از دست دادیم که اگر آنها گل می شد وضعیت ما خیلی بهتر بود. به نوعی ما بد هم آوردیم ما اگر اشتباهات فردی مان را کمتر کنیم می توانیم در نیم فصل بعدی امتیازات بیشتری را کسب کنیم.سرمربی تیم پیکان درباره انتقاد برخی مربیان و کارشناسان از تاکتیک پرتاب اوت دستی این تیم گفت:هر تاکتیکی در فوتبال قابل احترام است و ما هم اگر از تاکتیک اوت دستی استفاده می کنیم به کسی ارتباطی ندارد. اگر اوت دستی بد است چرا چند تیم مدعی دنبال این هستند تا نادر محمدی را از پیکان جذب کنند.تارتار در خصوص اینکه باشگاه پیکان برای جذب آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس درخواست داشته؟ تاکید کرد:مکاتباتی در این خصوص انجام شده است. برزگر بازیکن جوانی است که در پرسپولیس کمتر می تواند بازی کند به خاطر همین برای جذب قرضی او کارهای انجام شده است.او در پاسخ به این سوال که پیکان برای تقویت خود به چند بازیکن جدید دارد نیاز دارد عنوان کرد:ما ۶ یا ۷ بازیکن جدید می خواهیم که دو بازیکن را گرفتیم. ما باید در پست های مختلف تیم را تقویت کنیم.سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه چرا شاهین طاهرخانی مدافع استقلال به این تیم آمده نتوانسته زیاد برای پیکانی ها بازی کند؟ گفت:طاهرخانی زمانی مصدوم شد اما همان موقع بازیکنان جوان ما توانستند جای او را بگیرند. نادر محمدی، قادری و شیخ سلیمانی در آن پست خیلی خوب کار کردند و کاری کردند تا طاهرخانی کمتر بازی کند. قطعاً کمتر بازی کردن طاهرخانی به خاطر مسائل فنی است نه چیز دیگری.تارتار در واکنش به اینکه گفته می شود از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد مربیگری دارد، عنوان کرد:صحبت هایی در این خصوص شده و من هم چیز های شنیدم اما همه چیز در اختیار باشگاه پیکان است. من با این باشگاه قرارداد دارم و فقط باشگاه می تواند در این خصوص تصمیم گیری کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی تارتار: اگر اوت دستی بد است چرا تیم های دیگر دنبال محمدی هستند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×