روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تجمع هواداران استقلال به اعتراض علیه محمود فکری کشیده شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تجمع هواداران استقلال به اعتراض علیه محمود فکری کشیده شد

صبح امروز عده ای از هواداران استقلال برای اعتراض به شرایط تیم خود مقابل مجلس تجمع کردند.به گزارش طرفداری، در ابتدای این تجمع، هواداران استقلال که به شدت نسبت به وضعیت تیم خود معتراض بودند، علیه مدیران باشگاه و وزیر ورزش شعار سر دادند. در ادامه هواداران استقلال علیه آذری جهرمی، وزیر ارتباطات هم شعارهایی سر دادند. جهرمی چندی پیش در استوری خود برای استقلالی ها کری خوانده بود که با واکنش هواداران و پیشکسوتان استقلال همراه شد.بعد از گذشت مدتی، عده ای از هواداران استقلال علیه محمود فکری شعار دادند و به کادر فنی تیم اعتراض کردند.این اتفاق در حالی رخ داد که هواداران استقلال چند روز پیش هم در تمرین این تیم تجمع کرده و به اعتراض علیه کادر فنی پرداخته بودند. همین موضوع باعث شد در نهایت آبی ها محل تمرین خود را تغییر داده و حتی یک روز به صورت مخفیانه تمرین کنند.عده ای از شاهدان مدعی هستند برخی بوقچی ها در این تجمع حاضر بوده و زمانی که جمعیت حاضر علیه محمود فکری شعار دادند، سعی کردند هواداران را آرام کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تجمع هواداران استقلال به اعتراض علیه محمود فکری کشیده شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×