روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه استقلال مردم را به مجلس فرستاد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه استقلال مردم را به مجلس فرستاد

جمع کثیری از هواداران استقلال امروز مقابل مجلس تجمع کردند و با شعارهای مختلف اعتراض خود را نسبت به اوضاع باشگاه بروز دادند.به گزارش طرفداری، روز گذشته جمعی از هواداران استقلال با هم قرار گذاشته بودند امروز مقابل مجلس تجمع کنند اما در این بین کانال رسمی باشگاه استقلال روز گذشته در اقدامی عجیب اطلاعیه زیر را منتشر کرد:هوادار به هوش باش، در روزهای اخیر در برخی رسانه های مجازی خبری مبنی بر تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی منتشر شده که باشگاه استقلال به این وسیله به هواداران دلسوز و عاشق خود اعلام می کند این تجمع غیرقانونی است.باشگاه استقلال از هواداران خود می خواهد ضمن خویشتن داری، از هرگونه اقدامی که منجر به برهم خوردن آرامش مجموعه تیم می شود، خودداری کنند.قطعا تقاضای باشگاه استقلال از هواداران این تیم تاثیری روی تصمیم هواداران معترض ندارد. باشگاهی که به خواسته های هوادارانش احترام نمی گذارد نباید توقع داشته باشد بتواند با یک اطلاعیه هواداران را از تجمع منصرف کند. به همین دلیل این اطلاعیه بیشتر نقش یک فراخوان را بازی کرد و باعث شد هوادارانی هم که از این تجمع خبر نداشتند، باخبر شوند و هواداران استقلال با این جمعیت مقابل مجلس تجمع کنند.متاسفانه در این تجمع، برخی بوقچی ها که سابقه بدی هم در برخورد با هواداران دارند، رفتار تند و توهین آمیزی با طرفداران استقلال داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه استقلال مردم را به مجلس فرستاد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×