روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نمره منفی دیگر در کارنامه بوقچی ها | تجمع استقلالی ها به جنجال کشیده شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نمره منفی دیگر در کارنامه بوقچی ها | تجمع استقلالی ها به جنجال کشیده شد

هواداران استقلال امروز برای اعتراض به شرایط تیم خود مقابل مجلس تجمع کردند. هواداران علاوه بر شعار علیه مدیران استقلال، وزیر ورزش و وزیر ارتباطات، علیه محمود فکری هم شعار دادند. با این حال نکته تاسف برانگیز ماجرا جایی است که بوقچی ها هواداران استقلال را کتک زدند!به گزارش طرفداری، این اتفاق برای چندمین بار است که رخ می دهد و پیش از این هم بوقچی های استقلال روی سکوها هواداران استقلال را کتک می زدند و امروز هم در نقش چماق دار سعی داشتند اجازه ندهند شعاری علیه محمود فکری سر داده شود.این اتفاق در حالی رخ داده که هواداران استقلال بی سر و صدا و به صورت مدنی در حال اعتراض به شرایط بودند ولی رفتار عجیب بوقچی ها و کتک زدن هواداران باعث شد این تجمع به جنجال کشیده شود. رفتاری که تاسف برانگیز است.رسانه طرفداری با صف کشی خیابانی موافق نیست اما رفتار زننده بوقچی ها که هواداران را کتک می زدند، به مراتب بدتر از صف کشی خیایانی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نمره منفی دیگر در کارنامه بوقچی ها | تجمع استقلالی ها به جنجال کشیده شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×