روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مخالفت تراکتور با انتقال میثم تیموری به استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مخالفت تراکتور با انتقال میثم تیموری به استقلال

باشگاه تراکتور با انتقال میثم تیموری به استقلال مخالفت کرده است.به گزارش طرفداری، میثم تیموری در لیگ هجدهم از استقلال جدا شد و به تراکتور پیوست اما حالا با گذشت دو فصل بعد از این اتفاق، دوباره آبی ها برای به خدمت گرفتن این بازیکن ابراز تمایل کرده اند.احمد مددی، مدیرعامل استقلال روز گذشته اعلام کرد این باشگاه برای به خدمت گرفتن میثم تیموری ابراز تمایل کرده تا همه چیز شکل رسمی تری به خود بگیرد.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد باشگاه تراکتور در جواب اولیه خود به باشگاه استقلال با انتقال تیموری مخالفت کرده و اعلام کرده به این بازیکن نیاز دارد.با این شرایط باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال چه سیاستی برای جلب رضایت باشگاه تراکتور برای انتقال میثم تیموری در پیش خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مخالفت تراکتور با انتقال میثم تیموری به استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×