روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین خبر از تصمیم هیات مدیره استقلال؛ پیشنهاد استعفا به محمود فکری" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین خبر از تصمیم هیات مدیره استقلال؛ پیشنهاد استعفا به محمود فکری

جلسه آنلاین اعضای هیات مدیره استقلال قرار بود ساعت 23:00 آغاز شود اما با نیم ساعت تاخیر، دو عضو هیات مدیره به صورت آنلاین وارد گفتگو شدند و تا اعضای سوم و چهارم به آنها بپیوندند ساعت از نیمه شب رسمی گذشت و وارد روز سه شنبه شدیم. همین موضوع باعث شد هیات مدیره استقلال اجرای تصمیم های خود را به صبح سه شنبه موکول کند. به گزارش طرفداری، اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال قصد دارند محمود فکری را صبح امروز (سه شنبه دوازدهم اسفند ماه) به دفتر باشگاه فرا بخوانند و با او برای جدایی از استقلال به توافق برسند چرا که وزارت ورزش از آنها خواسته اعتبار سرمربی استقلال که کاپیتان این تیم هم بوده، حفظ شود.پیشنهاد توافق با محمود فکریبه گفته منابع آگاه، قرار است احمد مددی به نمایندگی از اعضای هیات مدیره استقلال محمود فکری را دعوت به استعفا کند. هیات مدیره قصد دارد به مدیرعامل باشگاه ماموریت بدهد در نشست کاملا دوستانه با محمود فکری، از او بخواهد توافقی از تیم جدا شود. البته احتمالا برخی اعضای هیات مدیره هم در این جلسه دوستانه حضور خواهند داشت. با این حساب یا محمود فکری در نشست امروز با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال استعفای خود را می نویسد و داوطلبانه جدا می شود و یا مدیران استقلال او را کنار می گذارند.در حالی که چشم همه هواداران استقلال به اعلام رسمی تصمیم هیات مدیره باشگاه پیرامون قطع همکاری با محمود فکری و بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال است، احتمالا آبی ها باید چند ساعتی بیشتر برای شنیدن این اخبار رسمی صبر کنند. یکی از نزدیکان استقلال با تایید این خبر به طرفداری گفت:با توجه به این نکته که وزارت ورزش اختیار را به هیات مدیره سپرده، پایان همکاری با محمود فکری قطعی است اما این که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شود یا نه، به جمع بندی تصمیم هیات مدیره در این خصوص و البته نتیجه مذاکره با او بستگی دارد. فرهاد مجیدی در حال حاضر تنها گزینه ای است که اعضای هیات مدیره می توانند روی همکاری با او به اتفاق نظر برسند. آنها ابتدا باید تکلیف فکری را روشن کنند و بعد از توافق بر سر همکاری با فرهاد مجیدی، با او به صورت رسمی مذاکره و توافق کنند. پیش بینی می شود استقلال تمام این مراحل را تا ظهر امروز و حداکثر تا عصر طی کند. استقلال شنبه آینده در هفته هفدهم لیگ برتر با فولاد بازی دارد و فرصتی برای اتلاف وقت در اختیار تصمیم گیرندگان باشگاه نیست.هواداران منتظر اعلام رسمی باشگاه استقلال عصر دوشنبه در هفته شانزدهم لیگ برتر با مس رفسنجان مساوی کرد و ابتدا بنا بود بازی با فولاد هم محمود فکری روی نیمکت این تیم باشد اما با پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا، فاصله دو تیم در صدر جدول 6 امتیاز شد و هیات مدیره تصمیم به برگزاری جلسه فوری گرفت. این جلسه فعلا به صورت آنلاین و البته غیر رسمی! در حال برگزاری است.آیا محمود فکری برای توافق به باشگاه استقلال می رود؟ مذاکره با محمود فکری را کدام عضو هیات مدیره برعهده می گیرد؟ مذاکره با فرهاد قطعا برعهده اسماعیل خلیل زاده خواهد بود و او به خاطر روابط دوستانه ای که با فرهاد دارد، به اتفاق احمد مددی با مجیدی گفتگو خواهد کرد اما کدام عضو هیات مدیره مامور همراهی مدیرعامل استقلال در جلسه توافق با محمود فکری می شود؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین خبر از تصمیم هیات مدیره استقلال؛ پیشنهاد استعفا به محمود فکری از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×