روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قائدی همبازی نفیسه روشن، بهنام بانی و دانیال عبادی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی قائدی همبازی نفیسه روشن، بهنام بانی و دانیال عبادی

مهدی قائدی در یک موزیک ویدئوی خواننده موسیقی پاپ علیرضا طلیسچی بازی کرده است.به گزارش طرفداری، علیرضا طلیسچی موزیک ویدئوی تازه خود را منتشر کرد که در آن مهدی قائدی هم حضور دارد.مهدی قائدی کنار نفیسه روشن، بازیگر تلویزیونی، دانیال عبادی بازیگر سینمایی و بهنام بانی، خواننده موسیقی پاپ در نقش داور مسابقه استعدادیابی ظاهر شده است.در اولین واکنش ها به انتشار این موزیک ویدئو برخی فوتبالدوستان در فضای مجازی می گویند مهدی قائدی آن ده دوازده روزی که در تمرین استقلال حضور نداشت سرگرم بازی در همین موزیک ویدئو بوده است! اما خارج از شوخی، قائدی اولین فوتبالیستی نیست که در کلیپ یک خواننده پاپ بازی می کند و پیش از این هم ستاره های فوتبال را در این قبیل کارها دیده بودیم. زنده یاد علی انصاریان سال ها پیش در یک موزیک ویدئوی رضا صادقی ایفای نقش کرده بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی قائدی همبازی نفیسه روشن، بهنام بانی و دانیال عبادی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×