روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دیاباته نیامده فیکس می شود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دیاباته نیامده فیکس می شود!

فرهاد مجیدی چاره ای ندارد جز اینکه در بازی با پیکان از شیخ دیاباته در ترکیب اصلی استفاده کند.به گزارش طرفداری، شیخ دیاباته بازیکنی است که دقیقا مثل دفعه های قبل سر زمان مقرر به ایران برنگشت. او سرانجام در اولین ساعات امروز (شنبه، 7 فروردین) به ایران رسید.فرهاد مجیدی اگرچه در مدت کوتاه حضورش در استقلال تلاش کرده نظم را بر اردوی تیمش حاکم کند اما به نظر او ناچار است در بازی با پیکان از دیاباته از او در ترکیب اصلی استفاده کند.در حال حاضر مهدی قائدی به بیماری کرونا مبتلا شده است و بعید است به بازی با پیکان برسد، با این شرایط مجیدی احتمالا مجبور می شود از دیاباته در ترکیب اصلی استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دیاباته نیامده فیکس می شود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×