روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اکبری: تساوی با پیکان دردی از استقلال دوا نمی کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اکبری: تساوی با پیکان دردی از استقلال دوا نمی کند

یدالله اکبری، بازیکن سابق استقلال در خصوص آخرین وضعیت آبی پوشان صحبت کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، اکبری در ابتدا در خصوص تقابل استقلال و پیکان که با تساوی بدون گل همراه بود اظهار داشت:پیکان بیشتر دفاع می کرد و فضا را بسته بود، اما استقلالی ها خیلی سعی کردند برنده این دیدار باشند که نتوانستند به گل برسند. پیکان آمده بود از این دیدار حداقل امتیاز را بگیرد که موفق هم شد. مربیان استقلال باید روی نقاط قوت تیم خود و نقاط ضعف حریف کار می کردند.وی افزود:بازیکنان استقلال می توانستند بیشتر در حمله شرکت کنند و از جناحین، دفاع چپ و راست پیکان را دور بزنند آنها مدعی عنوان قهرمانی هستند و حیف است که این امتیازات را به راحتی از دست بدهند به خصوص اینکه این دیدار در ورزشگاه آزادی انجام می شد و پرسپولیس هم امتیاز از دست داده بود. بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند و هواداران امسال از این تیم توقع قهرمانی دارند. یک امتیاز دردی از استقلال دوا نمی کند و برای قهرمانی باید ۳ امتیاز این دیدار ها کسب شود.اکبری در ادامه بررسی ناکامی استقلال در دیدار مقابل پیکان تصریح کرد:شرایط کرونایی تیم و ابتلای چند بازیکن به این ویروس به شدت در عملکرد تیم تاثیرگذار بود. بازیکنان شرایط جسمی و روحی ایده آل را نداشتند.پیشکسوت استقلال در رابطه با حضور مدافع کروات آبی پوشان در ترکیب عنوان کرد:میلیچ بازیکن باتجربه و حرفه ای است و به عقیده من بازی به بازی بهتر خواهد شد و اگر از وجود این بازیکن استفاده شود قطعا تاثیرگذار خواهد بود.وی در خصوص شرایط استقلال و سایر نمایندگان ایران در رقابت های آسیایی گفت:استقلال در گروه دشواری قرار گرفته که شرایط را برای تیم سخت کرده است؛ اما تمام نمایندگان ایران به خصوص استقلال که در آسیا شناخته شده هم هست در این رقابت ها حرف برای گفتن دارند و از تیم های عربی چیزی کم ندارند. اگر بازیکنان خودشان باشند و اتفاقی پیش نیاید می توانند در این رقابت ها نتایج خوبی کسب کنند و موفق باشند.اکبری در پایان با اشاره به درخشش قاسمی نژاد در دیدار مقابل پرسپولیس گفت:قاسمی نژاد بازیکن خوبی است، پیگیر بازی های او در لیگ بوده ام. او بازیکنی بود که به درد استقلال به خصوص در دیدار های آسیایی می خورد نمی دانم چرا نتوانستند او را به تیم اضافه کنند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اکبری: تساوی با پیکان دردی از استقلال دوا نمی کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×