روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "عمر السومه به دیدار برابر استقلال می رسد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عمر السومه به دیدار برابر استقلال می رسد

به گزارش طرفداری، الاهلی عربستان قطعا مهم ترین رقیب استقلالی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیاست. این تیم عربستانی که در سال های اخیر به وفور با تیم های ایرانی مانند همین استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن بازی کرده است این بار باید به مانند فصل قبل باز هم روبروی آبی های تهران قرار بگیرد.اما مهم ترین خبری که از این تیم به گوش می رسد مصدومیت ستاره سوری آنهاست. عمر السومه که در سال های اخیر مهم ترین مهره الاهلی به حساب می آمد چندی پیش در اردوی تیم ملی سوریه، پیش از دو دیدار دوستانه برابر بحرین و ایران دچار مصدومیت شد. او از همان زمان کار روی پای آسیب دیده خود را زیر پزشکان باشگاه آغاز کرد و حالا به گوش می رسد او با توجه به زمان باقیمانده می تواند خود را به بازی های لیگ قهرمانان برساند.اولین دیدار الاهلی عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در روز بیست و ششم فروردین ماه خواهد بود. دیداری که در آن تیم استقلال برابر میزبان بازی ها به میدان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عمر السومه به دیدار برابر استقلال می رسد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×