روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مخالفت دوباره با حضور احمد مددی در هیات مدیره استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مخالفت دوباره با حضور احمد مددی در هیات مدیره استقلال

اعضای هیات مدیره استقلال حاضر نیستند نام احمد مددی را به عنوان عضو پنجم هیات مدیره باشگاه معرفی کنند.به گزارش طرفداری، در هیات مدیره استقلال ماه هاست جای خالی یک عضو دیده می شود و هنوز تکلیف نفر پنجم مشخص نشده است.در این بین شاید نزدیک ترین گزینه برای حضور در هیات مدیره استقلال احمد مددی باشد که مدیرعامل این باشگاه است اما اعضای هیات مدیره با او اختلاف نظر جدی دارند و به همین دلیل هم حاضر نیستند جایی در جمع خود برای او باز کنند.نکته جالب ماجرا این است که اعضای هیات مدیره برای حضور نامداری اتفاق نظر دارند اما شنیده ها حاکی از آن است که وزارت ورزش هنوز حضور این فرد را تایید نکرده است.هرچه که هست استقلال این روزها در بلاتکلیفی به سر می برد و مشخص نیست تکلیف عضو پنجم هیات مدیره آبی ها چه خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مخالفت دوباره با حضور احمد مددی در هیات مدیره استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×