روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ نفر نوزدهم، همایون بهزادی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ نفر نوزدهم، همایون بهزادی

همایون بهزادی، ملقب به سرطلایی فوتبال ایران، در 14 دی 1320 در خرم آباد به دنیا آمد. وی فوتبال خود را از تیم های پایه شاهین تهران آغاز کرد و کم کم وارد تیم اصلی شد. بهزادی 13 سال در تیم جوانان و اصلی شاهین بازی کرد و در این تیم 168 بازی کرد و 97 گل زد. پس از انحلال شاهین در سال 1346، همایون بهزادی به پیکان تهران پیوست و یک فصل در این تیم بازی کرد و در 19 بازی آمار فوق العاده 25 گل را به ثبت رساند. همایون بهزادی پس از یک سال حضور در پیکان، راهی پرسپولیس شد تا کنار دیگر هم تیمی های شاهینی خود بازی کند. همایون بهزادی در پرسپولیس در مدت 7 سال 155 بازی کرد و 83 گل نیز به ثمر رساند و پس از آن به صورت قرضی به پیکان رفت و همراه با این قهرمان جام باشگاه های ایران شد و در نهایت به پرسپولیس بازگشت و با لباس این تیم از فوتبال خداحافظی کرد و بلافاصله به کادرفنی پرسپولیس پیوست. بهزادی در مجموع دو بار با شاهین به مقام قهرمانی رسیده است، یک بار در جام حذفی و بار دیگر در جام باشگاه های تهران. او با پیکان در مسابقات لیگ تهران قهرمان شده است و با پرسپولیس نیز 2 بار قهرمان جام تخت جمشید شده است.او در عرصه ملی نیز بازی های زیادی برای تیم ملی ایران انجام داده است. همایون بهزادی 35 بازی برای ایران کرد و 11 گل نیز به ثمر رساند. بهزادی همراه با تیم ملی ایران 2 بار قهرمان جام ملت های آسیا شده است و یک بار نیز قهرمان بازی های آسیایی شده است. او همچنین در سال 1966 همراه با تیم ملی ایران نایب قهرمان بازی های آسیایی شده است. همایون بهزادی همچنین در سال 1968 آقای گل جام ملت های آسیا شد.اولین کارتی که از همایون بهزادی منتشر می کنیم، مربوط می شود به دوران حضور او در شاهین که ابتدای راه پر افتخار همایون جوان بود. بهزادی در شاهین 168 بازی کرده است و 97 گل به ثمر رسانده است. او با شاهین در مسابقات تهران قهرمان جام باشگاه های تهران و جام حذفی شده است. در کارت دوم، سرطلایی با لباس پرسپولیس حضور دارد. او یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در ادوار تاریخ است و همراه با این تیم موفق شد دو بار جام تخت جمشید را بالای سر ببرد. همایون بهزادی در پرسپولیس بیش از 150 بازی انجام داد و بیش از 80 گل نیز به ثمر رساند. جالب است بدانید که در بازی معروف پرسپولیس و استقلال که با برتری 6 بر 0 سرخ ها به پایان رسید، او برابر استقلال هتریک کرد. و در آخر کارت همایون بهزادی در بازی های ملی را بررسی می کنیم. همایون بهزادی به همراه تیم ملی ایران به افتخارات زیادی رسید و دو بار با این تیم قهرمان جام ملت های آسیا شد و یک بار نیز قهرمان و یک بار نیز نایب قهرمان بازی های آسیایی شد. او همچنین سابقه آقای گلی در جام ملت های آسیا را در کارنامه دارد. در ادامه کارت های سرطلایی فوتبال ایران را مشاهده می کنید.همایون بهزادی"نکته: طرفداری در ریتینگ های داده شده دقت به خرج داده اما این نمرات شاید در برخی نقاط و اندکی در مغایرت با واقعیت باشند"برای مشاهده کارت بالا با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنیدبرای مشاهده کارت مید همایون بهزادی با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنیدبرای مشاهده کارت بیس همایون بهزادی با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنیددیگر نکته قابل ذکر این است که طرفداری در انتشار این کارت ها ترتیب خاصی در نظر ندارد و مقیاس سنجش کارت ها، ریتینگ های داده شده است.بیشتر بخوانید

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ نفر نوزدهم، همایون بهزادی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×