روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمود فکری: اجازه ندادند در استقلال کار کنیم / نفت مسجدسلیمان شرایط خوبی دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمود فکری: اجازه ندادند در استقلال کار کنیم / نفت مسجدسلیمان شرایط خوبی دارد

محمود فکری سرمربی سابق تیم استقلال با بیان اینکه به او اجازه داده نشد کارش را در این تیم انجام بدهد، به تشریح شرایط نفت مسجدسلیمان و قبول مسئولیت جدید در این باشگاه پرداخت.به گزارش طرفداری، محمود فکری در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان به مهر گفت:از امروز کارمان را با تیم شروع خواهیم کرد و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. قرار است یک اردوی چند روزه را در تهران برگزار که بتوانیم خود را آماده دیدار برابر سپاهان کنیم.فکری درباره دستیارانش در نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا همان کادر فنی خود در تیم استقلال را به تیم جدید می برد؟ تصریح کرد:تقریباً همان همکاران در کنار من خواهند بود. البته یک یا دو مربی بومی هم به جمع ما اضافه می شوند تا بتوانیم با تشکیل یک کادر فنی قوی آماده رقابت های لیگ شویم.سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاقاتی که در استقلال برایش افتاده را فراموش کرده است؟ گفت:تقریباً همه چیز برای ما تمام شده، فوتبال بالا و پایین زیادی دارد. سختی های زیادی را در استقلال تحمل کردیم و شروع خوبی داشتیم اما مشکلات به وجود آمده اجازه نداد روند مثبت ما ادامه پیدا کند. ما سعی داشتیم تمامی هدف هایمان را در استقلال به سرانجام برسانیم اما بعضی از آقایان اجازه ندادند کار کنیم و امتیازات لازم را با استقلال بگیریم البته من سعی کردم گذشته را فراموش کنم و تمام تمرکزم را برای موفقیت نفت بگذارم.فکری افزود:جایگاه ما در جدول خوب بود اما برخی فشارها از داخل و خارج از باشگاه باعث شد که ادامه کار غیرممکن شود؛ تمام تلاشم را می کنم تا با نفت مسجد سلیمان موفق شوم.سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت:به حمایت هیئت مدیره، مدیرعامل، پیشکسوتان و هواداران نفت مسجد سلیمان نیاز داریم تا یک تیم خوب را در ادامه فصل داشته باشیم. جایگاه واقعی نفت مسجد سلیمان بالاتر از جایگاه فعلی است. بنابراین باید همه دست به دست هم دهیم تا نفت مسجدسلیمان را به جایگاه واقعی اش برسانیم.فکری درباره قبول هدایت تیم نفت از میانه های لیگ و ریسک قبول این کار، گفت:تیم نفت از نفرات خوبی سود می برد، بازیکنان جوان و باتجربه در کنار یکدیگر هستند و همه تلاش می کنیم تا تیم موفق باشد. به اعتقاد من، نفت خوب بسته شده و بازیکنان باانگیزه ای در تیم وجود دارند؛ کادر فنی هم تلاش خواهد کرد که این انگیزه را بیشتر کند.فکری ضمن تشکر از مجتبی حسینی سرمربی سابق نفت گفت:حسینی تیم خوبی را در ابتدای فصل بست و با وجود مشکلات، نتیجه خوبی هم گرفت. داریوش یزدی هم مدت کوتاهی سرمربی این تیم بود و تمام تلاش خود را به کار گرفت تا موفق باشد. ما از تجربیات این افراد استفاده خواهیم کرد و احترامشان را حفظ می کنیم چرا که عملکرد آنها در نفت مسجد سلیمان قابل قبول بوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمود فکری: اجازه ندادند در استقلال کار کنیم / نفت مسجدسلیمان شرایط خوبی دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×