روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمد دانشگر با عذر‌خواهی به تمرینات بر می‌ گردد / ادعای رسانه داخلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمد دانشگر با عذر‌خواهی به تمرینات بر می‌ گردد / ادعای رسانه داخلی

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، بعد از دیدار استقلال و پیکان در اسفند ماه سال گذشته بود که محمد دانشگر بعد از جرو بحث با بهزاد غلامپور توسط فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفت.این بازیکن با گذشت حدود یک ماه بعد از آن مسابقه هنوز مجوز شرکت در تمرینات را پیدا نکرده است و در این خصوص جلساتی را هم با مسئولان این باشگاه برگزار کرده است. این بازیکن توسط باشگاه استقلال با جریمه سنگین مواجه شده و در شرایطی که آبی پوشان برای سفر به عربستان آماده می شوند هنوز موفق به بازگشت به جمع اعضای این تیم نشده است.دانشگر روز گذشته جلسه ای را مدیران باشگاه استقلال برگزار کرده و در این نشست توضیحات نهایی خود را به آنها ارائه کرده است. ظاهرا مشکل دانشگر امروز یا فردا برای شرکت در تمرینات تیم استقلال حل خواهد شد، البته این بازیکن با ابراز ندامت از رفتار گذشته قول داده تا در صورت بازگشت به تمرینات دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکند.تمرینات تیم استقلال در زمین ورزشگاه تهرانسر برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی برگزار می شود که شاگردان مجیدی فردا تست کروتا می دهند و احتمالا مدافع مغضوب سرمربی استقلال نهایتا تا فردا ضمن عذر خواهی از کادر فنی مجوز شرکت در تمرینات را پیدا خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمد دانشگر با عذر‌خواهی به تمرینات بر می‌ گردد / ادعای رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×