روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بهتاش فریبا: کار مجیدی در کنار گذاشتن دانشگر درست بود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بهتاش فریبا: کار مجیدی در کنار گذاشتن دانشگر درست بود

او افزود:باید به تیم هایی که این چنین بسته بازی می کنند زود گل زد؛ چون در این شرایط وقتی در صدد جبران بربیایند دفاع های فشرده آنها از بین می رود. موقعیت بسیار خوبی را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست دادیم. بحث کرونا هم خیلی در نتیجه این دیدار تاثیرگذار بود، مثلا اگر قایدی کرونا نداشت از اول در ترکیب قرار می گرفت بازی می کرد و شرایط متفاوت تر بود.پیشکسوت استقلال در رابطه با درخشش قاسمی نژاد مقابل پرسپولیس و عدم حضور او در استقلال عنوان کرد:قاسمی نژاد در دیدار مقابل پرسپولیس خوب عمل کرد. او یکی، دو موقعیت را هم از دست داد. نمی دانم دلایل عدم حضور او در استقلال چه بود و این مسئله از جانب باشگاه ما بود یا باشگاه پدیده، چون یک سری مسائل درون باشگاهی اتفاق می افتد که افرادی که بیرون از باشگاه هستند نمی توانند متوجه آن شوند؛ ولی در هر صورت ما احتیاج به این داریم که فشار بیشتری به خط دفاع حریفان بیاوریم. هم دیاباته و هم مطهری فشار آنچنانی روی دفاع حریف ندارند. قایدی هم طبیعی است که به دلیل بیماری که گذرانده نتواند خیلی سرحال باشد.فریبا در واکنش به کنار گذاشته شدن دانشگر از استقلال تصریح کرد:دانشگر بازیکن متعصب و جنگنده ای است که در شرایط سخت به استقلال کمک کرده و گل هایی زده که استقلال را نجات داده؛ در حین بازی مصدم شده، ولی بازی را ادامه داده و... که همه این ها از حسن های این بازیکن است، اما در باشگاه بزرگی مثل استقلال اگر نظم وجود نداشته باشد انگار هیچ چیز وجود ندارد.او در ادامه گفت:تمام مربیان و مدیرانی که با تیم هایشان به موفقیتی رسیده اند، تیم های بانظمی بوده اند. سخت گیری برای بازیکنان چه در بی انصباطی و چه در بحث کرونا باید حتی بیش از چیزی که در حال حاضر وجود دارد انجام شود. کار مجیدی کاملا درست بوده است و برخورد با بازیکنانی که تاثیرگذار هم هستند باعث می شود بقیه نفرات در اختیار تیم باشند. بخشیدن یا نبخشیدن بازیکن دست کادرفنی است، ولی من نظرم این است برخوردی که انجام شده درست است.او در پایان در مورد شرایط استقلال در رقابت های آسیایی گفت:استقلال در گروه سختی قرار گرفته است هر ۴ تیم مدعی هستند. چندین سال است که ما در آسیا جدالی نابرابر داریم. بعضا یک بازیکن فلان تیم عربی با کل بودجه باشگاه ما برابری می کند. بهترین بازیکنان خارجی را با مبالغ بالا جذب می کنند و به غیر از این بازیکنانی را اضافه می کنند که برای جا های دیگر هستند و پاسپورت قطری یا عربستانی برای شان می گیرند. در هر صورت کار برای تمام تیم های ایرانی سخت است و ما با وجود همین سختی ها هم سابقه قهرمانی داشته ایم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بهتاش فریبا: کار مجیدی در کنار گذاشتن دانشگر درست بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×