روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کریشانسا دیلان پریرا داور بازی فولاد - العین شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کریشانسا دیلان پریرا داور بازی فولاد - العین شد

کریشانسا دیلان پریرا قضاوت دیدار فولاد - العین را برعهده گرفت.به گزارش طرفداری، طبق نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا، کریشانسا دیلان پریرای سری لانکایی داور وسط دیدار فولاد ایران و العین امارات بود. هماسونگا و دون سانجیو دو داور هموطن وی نیز کمک هایش خواهند بود. این در حالی است که داور چهارم عمر مبارک عمانی است.بشیر خالک لبنانی به عنوان ناظر برگزاری بازی انتخاب شده و محمد الهجار سوری نیز ناظر داوری خواهد بود.کریشانسا در فصول 2014، 2015، 2017 و 2018 شش بار برای تیم های استقلال و پرسپولیس سوت زده، تا از این نظر بیشترین قضاوت بین تیم های ایرانی را برای این دو تیم انجام داده باشد. او غیر از این دو تیم برای سپاهان، ذوب آهن، تراکتورسازی و نفت تهران هم سوت زده است.این داور در اولین قضاوت برای پرسپولیس در فصل 2015 مصاف این تیم با لخویا (الدحیل فعلی) را سوت زد که با برد 0-3 نماینده کشورمان تمام شد. در فصل 2017 دیدار پرسپولیس الهلال را سوت زد که 1-1 تمام شد. در فصل جاری 2018 هم بازی مرحله گروهی بین پرسپولیس و السد در تهران را سوت زد که شاگردان برانکو با گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی 0-1 بازی را بردند.استقلالی ها با کریشانتا یک برد (2017 مقابل التعاون 1-2) و 2 مساوی (2014 مقابل الجزیره 2-2 و 2018 مقابل الریان 2-2) بدست آورده اند. البته از نکات تاریک این داور سریلانکایی می توان به قضاوت دیدار تیم های ایران و قطر در دور رفت مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 اشاره کرد که با مدیریت ضعیف او این بازی در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و با تصمیم فیفا چندین محروم از دو تیم از جمله سردار آزمون و جواد نکونام و جرایم نقدی سنگین برای تیم های ایران و قطر به دنبال داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کریشانسا دیلان پریرا داور بازی فولاد - العین شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×