روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "عذرخواهی بابک مرادی از کادر فنی استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عذرخواهی بابک مرادی از کادر فنی استقلال

بابک مرادی پس از بازگشت به تمرینات از اعضای کادر فنی استقلال عذرخواهی کرد.به گزارش طرفداری، بابک مرادی یکی از بازیکنان تیم استقلال بود که به ویروس کرونا مبتلا شده بود و سرانجام روز گذشته پس از منفی شدن تست کرونایش، به تمرینات استقلال برگشت تا آبی ها را در ادامه راه همراهی کند.در این بین شنیده می شد اعضای کادر فنی استقلال معتقد بودند سهل انگاری بابک مرادی باعث شده او به ویروس کرونا مبتلا شود و در همین راستا از او دلخور بودند.به همین علت هم بابک مرادی روز گذشته بعد از بازگشت به تمرینات از اعضای کادر فنی عذرخواهی کرده و اعلام کرد عمدی در کار نبوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عذرخواهی بابک مرادی از کادر فنی استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×