روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه های عربستانی تافته جدا بافته نیستند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه های عربستانی تافته جدا بافته نیستند

به گزارش طرفداری، این سه نماینده فوتبال عربستان با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا، درخواست داشتند که در زمان برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، در محل اردوهای همیشگی خود اقامت کنند که این مسئله با مخالفت AFC همراه شد.کنفدراسیون فوتبال آسیا به این سه باشگاه اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و جدی گرفتن بحث قرنطینه، نمایندگان عربستان نیز همچون سایر تیم های حاضر در این رقابت ها، باید هتل محل اسکان خود را تعیین کنند و تمامی پروتکل ها در خصوص سایر تیم ها نیز در قبال نمایندگان عربستان اعمال خواهد شد.دیدارهای گروه های اول و چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض برگزار می شود که فولاد در صورت پیروزی برابر العین راهی گروه چهارم می شود. بازی های گروه سوم با حضور استقلال نیز در شهر جده و به میزبانی الاهلی برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه های عربستانی تافته جدا بافته نیستند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×