روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ناگفته های تازه از زمین خانگی حریف پرسپولیس؛ ورزشگاه کنار آرامگاه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناگفته های تازه از زمین خانگی حریف پرسپولیس؛ ورزشگاه کنار آرامگاه

به گزارش طرفداری، شاهین بندر عامری، این تیم شگفتی ساز جام حذفی که با حذف تیم دسته اولی استقلال ملاثانی خودش را به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی رساند در این مرحله به پرسپولیس خورد و به حکم قرعه، میزبان شد.شاهین بندر عامری و ورزشگاهی که به حال خود رها شدشاهین بندرعامری بازی های خود در دسته دوم لیگ آزادگان را در ورزشگاه شهدای شهرستان تنگستان (شهر اهرم) انجام می دهد و انگار هیات فوتبال بوشهر می خواهد با توجه به بدون تماشاگر برگزار شدن بازی حذفی پرسپولیس و شاهین بندر عامری در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، این بازی را هم بدون تماشاگر در همین ورزشگاه برگزار کند اما ورزشگاه شهر اهرم آمادگی چنین کاری را ندارد. قرار است شاهین بندر عامری از طریق جام حذفی، خود را و منطقه را به مردم ایران بهتر بشناساند و روا نیست خاطره بد در ذهن فوتبالدوستان نقش ببندد.امروز تصاویری از این ورزشگاه را در طرفداری دیدید. (آیا این زمین آماده پذیرایی از پرسپولیس می شود؟ | رختکن در کوچه پشتی، نورافکن روی تیر چراغ برق) ورزشگاهی که اگر مسئولان استانی به خودشان بیایند می توانند اندکی بهسازی اش کنند اما این ورزشگاه ضعف های اساسی دارد. ضعف نورافکن که در گزارش قبلی به آن اشاره شد، برگزاری این بازی زیر نور را غیرممکن می کند چرا که تیر چراغ برق در این ورزشگاه نقش نورافکن را ایفا کرده است!همزیستی مسالمت آمیز آرامگاه و ورزشگاه!صرف نظر از نورافکن، رختکن طراحی شده مشرف به کوچه پشتی قرار دارد و هوادارانی که احتمالا در این کوچه تجمع خواهند کرد و شیشه های رختکن و دسترسی راحت به رختکن بازیکنان از طریق این کوچه هم از نکات جالب ماجراست، کوچه ای که آرامگاه بهشت اکبر اهرم را از ورزشگاه جدا می کند. تعجب نکنید، ورزشگاه کنار آرامگاه است!این همزیستی مسالمت آمیز همسایه ها با آرامگاه و ورزشگاه باعث شده گاهی نوای رقص و پایکوبی با غم و عزا در این مکان ترکیب شود! اما همین ماجرا، پرسش هایی را هم مطرح می کند؛۱ . آیا قرار گرفتن ورزشگاه کنار آرامگاه در طراحی شهری عجیب نیست؟!۲. آیا با احداث ورزشگاه، کار مسئولان تمام می شود و دیگر این ورزشگاه نیازمند تعمیر نیست و برنامه ای برای نگهداری ورزشگاه وجود ندارد؟ یعنی ورزشگاه را که ساختیم دیگر هیچ توجهی به آن نمی کنیم تا به وضع اسفناکی دچار شود که قابل مشاهده است.۳. اصرار مسئول هیات استان بوشهر به برگزاری مسابقه جام حذفی در ورزشگاهی که قطعا پروتکل های بهداشتی در آن رعایت نخواهد شد، چیست؟! از حضور همسایه ها و اشراف آنها به ورزشگاه که بگذریم، مگر می شود با فنس و دیوارهای کوتاه که پریدن از آن به سادگی ممکن است، مانع ورود تماشاگر به ورزشگاه شد؟ آن هم تماشاگری که دوست دارد با بازیکن پرسپولیس عکس یادگاری بگیرد. پرسپولیس که سالی سه بار به تنگستان نمی آید که آمدنش عادی باشد!۴. سازمان لیگ با چمنی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، چگونه حاضر شده است بازی های لیگ دو در این ورزشگاه برگزار شود؟بیشتر بخوانید:آیا این زمین آماده پذیرایی از پرسپولیس می شود؟ | رختکن در کوچه پشتی، نورافکن روی تیر چراغ برققهرمان جام حذفی تا امروز شاهین بندرعامریحریف پرسپولیس در جام حذفی را بهتر بشناسیمتصاویری از وضعیت چمن ورزشگاه شهر اهرم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناگفته های تازه از زمین خانگی حریف پرسپولیس؛ ورزشگاه کنار آرامگاه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×