روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی سابق و نیروی هوای عراق به تراکتور رسیدند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی سابق و نیروی هوای عراق به تراکتور رسیدند

نیروی هوایی عراق و الوحده عربستان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که در پایان و در ضربات پنالتی نیروی هوایی موفق شد 5-4 حریف خود را شکست دهد و راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شود.به گزارش طرفداری، طارق همام هافبک عراقی سابق استقلال در ترکیب ثابت نیروی هوایی قرار داشت و با صعود به مرحله گروهی، شاهد تقابل این استقلالی سابق با تراکتوری ها در گروه دوم رقابت ها خواهیم بود.تراکتور، الشارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و نیروی هوایی عراق تیم های حاضر در گروه دوم را تشکیل می دهند. تی تی ها روز سه شنبه ۳۱ فروردین و از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف نیروی هوایی خواهند رفت. میزبان این گروه امارات است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی سابق و نیروی هوای عراق به تراکتور رسیدند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×