روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "هروویه میلیچ برای تمدید قرارداد به باشگاه رفت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هروویه میلیچ برای تمدید قرارداد به باشگاه رفت

مهدی عبدیان، عضو هیات مدیره استقلال که مسئول امور نقل و انتقالاتی باشگاه است به همراه هروویه میلیچ وارد ساختمان باشگاه استقلال شدند.به گزارش طرفداری، حرف های مهدی عبدیان قبل از ورود به باشگاه نشان داد که میلیچ را برای تمدید قرارداد به باشگاه برده است. هروویه میلیچ قبل از قهر چند ماه اش بارها و بارها به تمدید قرارداد علاقه نشان داده بود اما مسئولان باشگاه این کار را هیچ وقت انجام ندادند تا این که فرهاد مجیدی روی نیمکت این تیم نشست و میلیچ هم دوباره به ایران برگشت.کاظم قیم، مدیر روابط بین الملل باشگاه نیز چند روز پیش از حسن نیت میلیچ پس از ورود به ایران گفت و اعلام کرد این بازیکن شرایطش را برای تمدید قرارداد به استقلالی ها اعلام کرده و حالا هم مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند قبل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که می تواند مشتریان جدید تر و دست به نقد تری برای بازیکنانش پیدا کند، با بازیکنان کلیدی تیم برای تمدید قرارداد به توافق برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هروویه میلیچ برای تمدید قرارداد به باشگاه رفت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×