روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرخابی‌ها در جستجوی جاسوس؛ پای ایجنت‌ های سرشناس در میان است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرخابی‌ها در جستجوی جاسوس؛ پای ایجنت‌ های سرشناس در میان است

به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، در چند وقت اخیر بعضی از اخبار درون تیمی بعضی تیم های لیگ برتری مانند استقلال و پرسپولیس، لو می رود. برای مثال شب قبل مسابقه، ترکیب آن ها در صفحات مجازی منتشر می شود و مواردی که فقط اعضای تیم به آن دسترسی دارند عمومی می شود. پیگیری ها نشان می دهد مدیر یکی از دو تیم سرخابی، به شدت پیگیر قضیه شده است و به بعضی عوامل دخیل در ماجرا تذکر داده است.در همین رابطه ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس به طور رسمی اعلام کرد:سمیعی برای برخورد با لو رفتن ترکیب، دستور ویژه داده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرخابی‌ها در جستجوی جاسوس؛ پای ایجنت‌ های سرشناس در میان است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×