روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اسماعیل خلیل زاده: قرارداد میلیچ آماده امضا است / مددی با قدرت به کارش ادامه می دهد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اسماعیل خلیل زاده: قرارداد میلیچ آماده امضا است / مددی با قدرت به کارش ادامه می دهد

اسماعیل خلیل زاده در محل باشگاه استقلال حضور پیدا کرد.به گزارش طرفداری، اسماعیل خلیل زاده بعد از خروج از باشگاه استقلال گفت:بحث جلسه امروز، قرارداد میلیچ بود که با حضور مدیرعامل و مهدی عبدیان، قرارداد میلیچ آماده امضا است. جزییاتش را دوستان توضیح می دهند.خلیل زاده درباره اعزام کاروان استقلال به عربستان و قرارداد رشید مظاهری افزود:قطعا هزینه های تیم تامین شده است که راهی لیگ قهرمانان می شویم. مظاهری هم ناراحتی بابت قراردادش ندارد.خلیل زاده درباره لیست استقلال که گفته می شود 60 نفره است، توضیح داد و گفت:لیست را شورای برون مرزی تایید کرده است و ما بر اساس تاییدی ها می توانیم کاروان را عازم کنیم. من تعدادش را واقعا نمی دانم، برخی افرادی که به درد باشگاه، سرمربی و بازیکنان می خورند عازم می شوند.خلیل زاده درباره احمد مددی هم گفت:مدیرعامل مشکلی ندارد و با قدرت به کارش ادامه می دهد، به شایعات توجه نکنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اسماعیل خلیل زاده: قرارداد میلیچ آماده امضا است / مددی با قدرت به کارش ادامه می دهد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×