روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امیر عابدینی: رفیعی کیست که حکم گرفته؟ /ماجدی گزینه ایده آل سرپرستی تیم ملی بود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیر عابدینی: رفیعی کیست که حکم گرفته؟ /ماجدی گزینه ایده آل سرپرستی تیم ملی بود

امیر عابدینی به انتقاد در خصوص فدراسیون فوتبال پرداخته است.به گزارش طرفداری و به نقل از ایلنا، فوتبال کشور در هفته ای که رو به پایان است تحت تاثیر حواشی بی پایان فدراسیون فوتبال قرار داشت و در شرایطی که به نظر می رسید قرار است مسیر آرامش در جهت حمایت از تیم ملی طی شود اما تا به امروز چنین نشده و مشخص نیست فدراسیون نشینان جدید چه زمانی قصد تزریق آرامش و دوری از حاشیه را دارند. در تازه ترین تحولات، آش اتفاقات اخیر آن قدر شور شده که امیر عابدینی، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و متحد درجه یک شهاب الدین عزیزی خادم هم نسبت به روند انتصابات او انتقادات جدی مطرح کرده است. وی در این باره عنوان کرد:باورتان می شود من نمی دانم سرپرست جدید تیم ملی چه کسی است؟ وقتی من که سال ها در فوتبال بوده ام، او را نمی شناسم باید تعجب کنم. اگر ایشان با من مشورت می کرد، حداقل برای سرپرستی می گفتم که چه گزینه بهتری وجود دارد. میرشاد ماجدی قطعاً می توانست یک سرپرست ایده آل برای تیم ملی باشد. او کار در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را تجربه می کند و البته در استقلال سرپرست هم بوده. او به تازگی مدرک دکترای خود را هم گرفته و آدم پاکدست و شناخته شده ای هم هست. معروف است، محبوب است و البته فوتبالی. تازه دور دست هم نبود و نزدیک خودشان بود و می توانستند با انتخاب او بهترین شرایط را برای تیم ملی رقم بزنند ... دایره انتقادات امیر عابدینی به اینجا ختم نمی شود و او نکات دیگری هم دارد. پیشکسوت مدیریتی فوتبال کشور در این باره می گوید:عزیزی خادم به کسی حکم مشاور عالی داده که من او را هم خیلی نمی شناسم. آقای رفیعی کیست که حکم گرفته؟ برای این پست افراد قویتری هم بودند و در این زمینه هم تعجب کردم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیر عابدینی: رفیعی کیست که حکم گرفته؟ /ماجدی گزینه ایده آل سرپرستی تیم ملی بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×