روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اولین تجربه مرد رومانیایی الاهلی؛ آخرین دیدار قبل از بازی با استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین تجربه مرد رومانیایی الاهلی؛ آخرین دیدار قبل از بازی با استقلال

به گزارش طرفداری، بازیکنان تیم الاهلی عربستان باید در بازی هفته بیست و پنجم لیگ حرفه ای عربستان به میدان بروند. آنها که این روزها بازی های خود را با نتایج موفقیت آمیزی به پایان نمی رسانند باید در دیدار برابر تیم الرعد عربستان به میدان بروند و پس از آن خود آماده برگزاری دیدار برابر استقلال ایران کنند.سبز و سفید پوشان عربستانی در حالی بازی برابر تیم رده دوازدهمی را آغاز می کنند که این اولین بازی به همراه کادرفنی جدید این تیم است. لارنسیو رگکامف، سرمربی رومانیایی و جدید الاهلی است که دو روز پیش از این با مسئولان تیم به توافق رسید و در نهایت از امشب وظیفه هدایت این تیم را عهده دار می شود.نکته عجیب درباره بازی های اخیر الاهلی اینکه، آنها علاوه بر مشکلات ریز و درشتی که در یکی دو ماه اخیر در تیم خود می دیدند در نتیجه گیری نیز در ضعیف ترین حالت ممکن گیر کرده و در نهایت در هفت بازی پایانی به پنج شکست و دو تساوی رسیدند و با وجود این نتایج با کادرفنی سابق خود خداحافظی کردند.حالا امشب اولین دستپخت کادرفنی جدید تیم رویال عربستانی در دیدار برابر تیمی از نیمه پایانی جدول را شاهد خواهیم بود. دیداری که می تواند اخبار مهمی از نوع بازی این تیم برای استقلالی ها به دنبال داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین تجربه مرد رومانیایی الاهلی؛ آخرین دیدار قبل از بازی با استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×