روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حجت حق وردی: پیشنهاد پرسپولیس با بقیه تیم ها فرق دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حجت حق وردی: پیشنهاد پرسپولیس با بقیه تیم ها فرق دارد

حجت حق وردی در خصوص آخرین وضعیت خود در لیگ آذربایجان صحبت هایی را انجام داده است. به گزارش طرفداری، حجت حق وردی در خصوص شرایط فعلی سومقاییت در لیگ آذربایجان به تسنیم گفت:خدا را شکر شرایط تیم خوب است و در لیگ در رده سوم قرار داریم. 4 بازی دیگر باقی مانده و اگر در این رده بمانیم سهمیه اروپا را می گیریم. در جام حذفی هم با شکست دادن تیم مطرح قره باغ راهی فینال شدیم و این شانس را داریم که قهرمان شویم.او در خصوص اینکه آیا برای فصل بعد تصمیم خاصی گرفته است گفت:هنوز تصمیمی نگرفته ام و تمام تمرکزم روی بازی های بعدی است. در ایران هدفم این بود که به لیگ بهتری بروم و حالا پله پله جلو می روم. تا الان که همه چیز خوب بوده و تلاش می کنم بهترین تصمیم را برای فصل بعد بگیرم که باعث پیشرفتم شود. در این یک ماه هم از ایران و خارج از ایران پیشنهادهایی داشته ام و باید ببینم شرایط چگونه خواهد شد.حق وردی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس حاضر است فصل بعد در این تیم بازی کند گفت:طبیعتا پیشنهاد پرسپولیس با بقیه پیشنهادها فرق دارد و من این تیم را دوست دارم ولی هنوز که اتفاق خاصی رخ نداده و باید دید در پایان فصل چه پیشنهادهایی به من می رسد. اکنون تمام تمرکزم روی بازی های سومقاییت است.مدافع سومقاییت در خصوص تفاوت های فوتبال ایران و آذربایجان گفت:فوتبال ایران نسبت فیزیکی تر است و این به خاطر زمین چمن های نامناسب در ایران است که باعث شده بیشتر تیم ها به بازی هوایی و فیزیکی رو بیاورند. اینجا اما فوتبال تاکتیکی و منظم تر است و تیم ها روی زمین بازی می کنند. لیگ آذربایجان بازیکنان خارجی باکیفیت تری هم دارد و در مجموع فوتبال در این کشور پیشرفته تر و حرفه ای تر است.حق وردی در خصوص اینکه کدام تیم در لیگ ایران قهرمان خواهد شد، گفت:80 درصد به پرسپولیس شانس می دهم و سپاهان و استقلال هم 20 درصد شانس دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حجت حق وردی: پیشنهاد پرسپولیس با بقیه تیم ها فرق دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×