روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیروس دین‌ محمدی: صعود استقلال به مرحله حذفی تازه پله اول است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیروس دین‌ محمدی: صعود استقلال به مرحله حذفی تازه پله اول است

سیروس دین محمدی پیشکسوت استقلال در خصوص وضعیت این تیم بعد از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 صحبت کرد.به گزارش طرفداری، سیروس دین محمدی در خصوص صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:استقلال در گروه سختی قرار داشت و تمام حریفانش قدر بودند. حتی الشرطه هم نشان داد رقیب سرسختی است.دین محمدی ادامه داد:استقلال در تمام بازی ها هوشمندانه عمل کرد، اما در یک بازی مقابل الدحیل که تیم بسیار خوب و با تاکتیکی بود، تمرکز لازم را نداشت و نتوانست ۳ امتیاز بازی را بگیرد که همین اتفاق صعودش را با مشکل مواجه کرد. اما جذابیت فوتبال به غیره منتظره بودن آن است.پیشکسوت تیم استقلال ضمن ابزار خوشحالی بابت صعود این تیم عنوان کرد:آبی پوشان نشان دادند می توانند در مراحل بعدی این رقابت ها خوش بدرخشد. آن ها باید بدانند این صعود تازه پله اول است و همه تمرکز خود را برای بازی با الهلال بگذارند.دین محمدی در رابطه با عملکرد کادر فنی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت:سرمربی تیم خیلی خوب توانست از بازیکنان استفاده کند، تغییر سیستم و تعویض های به موقع باعث شد از انرژی و تاکتیک تمام بازیکنان به نحو احسن استفاده شود.دین محمدی در پایان با اشاره به صعود پرسپولیس و تراکتور افزود:صعود سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می گویم. فولاد نیز با وجود اینکه تجربه اول لیگ قهرمانان را داشت و در گروه سختی هم بود، خوب بازی کرد. امیدوارم تمام نمایندگانمان در مرحله حذفی بتوانند موفق عمل کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیروس دین‌ محمدی: صعود استقلال به مرحله حذفی تازه پله اول است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×