روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مدیرعامل ذوب آهن: تعویق بازی با استقلال امکان‌ پذیر نیست؛ دلیل شان با عقل جور در نمی‌ آید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدیرعامل ذوب آهن: تعویق بازی با استقلال امکان‌ پذیر نیست؛ دلیل شان با عقل جور در نمی‌ آید

مجتبی فریدونی مدیرعامل ذوب آهن به تعویق بازی های تیمش مقابل استقلال و گل گهر سیرجان واکنش نشان داد.به گزارش طرفداری، مجتبی فریدونی درباره خبرهایی که حاکی از تعویق بازی ذوب آهن با استقلال از سوی سازمان لیگ است، گفت:بازی با استقلال از سه هفته پیش اعلام شده بود. بعد از دیدار با پدیده، بازی دیگری نداشتیم. تیم را در شرایط مسابقه نگه داشتیم تا برای دیدار با استقلال آماده باشیم. تصمیم گرفتیم سه روز بعد از بازی با استقلال را هم در تهران بمانیم تا برای دیدار با گل گهر به سیرجان برویم.فریدونی افزود:ظاهراً سهیل مهدی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) با مدیر رسانه ای تیم ما تماس گرفته و گفته است بازی شما با استقلال و گل گهر به تعویق می افتد.مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص اینکه چرا این تماس با مدیر رسانه ای باشگاه گرفته شده نه مدیر عامل و سرپرست؟ گفت:این هم از خصوصیات لیگ ما است که برنامه ای که یک ماه قبل داده اند یکباره عوض می شود.فریدونی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل تعویق بازی با استقلال، تاکید کرد:علتی که گفته اند با عقل جور در نمی آید. گفته اند اسکوچیچ (سرمربی تیم ملی) زمان اردوی تیم ملی را تغییر داده و باید زودتر اردو را برگزار کند!فریدونی با بیان اینکه دلیل این تصمیم سازمان لیگ برای ذوب آهن مشخص نیست، گفت:تغییر زمان بازی با استقلال و گل گهر برایمان امکان پذیر نیست. یک هفته تلاش کردیم برای بازگشت از سیرجان به اصفهان پرواز چارتر بگیریم. برای سفر به تهران هم بلیت گرفته ایم و همه کارها را انجام داده ایم.مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پایان گفت:ساعت ۱۷ روز گذشته این خبر را به مدیر رسانه ای ما داده اند. با سهیل مهدی تماس گرفتیم که در دسترس نبود. چیزی رسماً اعلام نشده است. تماس با مدیر رسانه ای شاید به خاطر سنجیدن اوضاع بوده است. تغییر زمان بازی برای ما اصلاً امکان ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدیرعامل ذوب آهن: تعویق بازی با استقلال امکان‌ پذیر نیست؛ دلیل شان با عقل جور در نمی‌ آید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×