روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علی لطیفی: یک بازیکن جوان هم نباید از استقلال کم شود / قائدی فراتر از آسیاست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی لطیفی: یک بازیکن جوان هم نباید از استقلال کم شود / قائدی فراتر از آسیاست

علی لطیفی پیشکسوت استقلال درباره نقل و انتقالات این تیم و احتمال از دست دادن چند بازیکن جوان از جمله مهدی قائدی صحبت کرد.به گزارش طرفداری، علی لطیفی به مهر گفت:صعود استقلال به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان را به همه هواداران این تیم تبریک می گویم و به عنوان پیشکسوت این باشگاه اعلام می کنم تیم ما در آسیا دست به کار بزرگی زد و صعود این تیم باعث افتخار است. بدون اینکه قصد بی ارزش کردن زحمات دیگر تیم های ایرانی حاضر در این مسابقات را داشته باشم، اما باید گفت واقعیت این است که صعود آبی پوشان در حالی رقم خورد که شاید کمتر کسی به انجام آن امید داشت.مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت:حالا که تیم استقلال از این گروه صعود کرد، تیم مدیریت استقلال باید وارد عرصه شده و آنها باید نقش خود را ایفا کنند. امروز تیم مدیریت باید بسیار هوشیار باشد و نه تنها به حفظ موجودی این تیم اهتمام ورزد، بلکه باید در راستای تقویت تیم هم گام های موثری بردارد. امروز مدیریت استقلال وظیفه دارد اجازه ندهد حتی یک بازیکن نوجوان از این تیم کم شود. نه تنها نباید هیچ عنصری کم شود، بلکه باید از همه ظرفیت ها برای تقویت تیم استفاده شود.لطیفی اضافه کرد:همانطور که الهلال اعلام کرده هرچقدر لازم باشد برای قهرمانی تیمش هزینه می کند، وظیفه تیم مدیریت استقلال هست که به هر طریق ممکن برای موفقیت این تیم مقابل الهلال و در گام های بعدی هزینه کند.لطیفی گفت:شاید از الان برای قضاوت زود باشد، اما هیچ بعید نیست برنده بازی استقلال و الهلال، تیمی باشد که از منطقه غرب آسیا به فینال لیگ قهرمانان می رسد. این دو تیم از قدرت های سنتی آسیا هستند و ظرفیت رسیدن به فینال را دارند.پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد:البته صعود از لیگ گروه مقدماتی لیگ قهرمانان نباید آنقدر هم بازیکنان ما را به خود مشغول کند که از رقابتهای لیگ برتر غافل شوند. ما در لیگ هم شرایط حساسی داریم و با صدر جدول فاصله گرفته ایم. مجموعه باشگاه باید حواسش به این موضوع باشد و همه تلاش خود را برای نزدیک شدن به صدر جدول انجام دهد.مهاجم سابق استقلال در ادامه با اشاره به درخشش مهدی قائدی در آسیا گفت:مهدی مدتهاست که از مرزهای فوتبال آسیا عبور کرده است. او واقعاً فراتر از آسیا فوتبال بازی می کند و من امیدوارم همچنان در مسیر پیشرفت قرار داشته باشد.لطیفی گفت:هرچند قائدی پیشرفت خوبی کرده، اما این را هم بگویم فعلاً زمان جدایی و ترانسفر شدن او نیست. قائدی هنوز خیلی جوان است و فعلاً خیلی جای پیشرفت دارد. حالا که او در استقلال این طور در مسیر پیشرفت گام بر می دارد، نباید تغییری در جریان فوتبالش دهد. به نظر من قائدی باید حداقل یک جام با استقلال بگیرد و بعد به فکر ترانسفر باشد. اما در عین حال به مدیران باشگاه توصیه می کنم قرارداد او را ترمیم کنند تا اگر در این تیم باقی می ماند، لا اقل دلخوش بوده و با رضایت قلبی بازی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی لطیفی: یک بازیکن جوان هم نباید از استقلال کم شود / قائدی فراتر از آسیاست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×