روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رسانه عربستانی: عربستان به احتمال زیاد میزبان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رسانه عربستانی: عربستان به احتمال زیاد میزبان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است

ممکن است عربستان به عنوان میزبان بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شود.به گزارش طرفداری، موضوع میزبانی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 بعد از راه یابی استقلال، پرسپولیس و تراکتور به این مرحله بحث روز رسانه ها شده است.استقلال، پرسپولیس و تراکتور به ترتیب رقیب الهلال، استقلال تاجیکستان و النصر عربستان شدند. بحث میزبانی به دلیل شرایط کرونایی و احتمال برگزاری بازی ها به صورت متمرکز مطرح است ولی طبق برنامه سابق اعلامی از سوی AFC استقلال میزبان الهلال، تراکتور و پرسپولیس میهمان النصر عربستان و استقلال تاجیکستان هستند.این روزها طبق منابع آگاه از AFC به نظر می رسد مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم به صورت متمرکز برگزار شوند. موضوع میزبانی قطر به عنوان کشور بی طرف برای این مسابقات مطرح شده و چون نماینده ای از این کشور در مسابقات حضور ندارد می تواند بهترین گزینه برای میزبانی بی طرف باشد.ولی شبکه 24 ورزش عربستان شب گذشته در یک خبر اختصاصی بنا بر منابع آگاه از AFC مدعی شد: کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل میزبانی خوب عربستان در مرحله گروهی به احتمال 80 درصد این کشور را به عنوان میزبان یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 انتخاب خواهد کرد. در صورت انتخاب عربستان به عنوان میزبان مرحله یک هشتم نهایی حق میزبانی استقلال ضایع خواهد شد. از آن طرف این انتخاب با قانون زمین بی طرف مطابقت ندارد چون دو تیم سعودی یعنی الهلال و النصر در این مرحله حضور دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رسانه عربستانی: عربستان به احتمال زیاد میزبان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×