روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش سپاهان به تغییر زمان بازی با پرسپولیس؛ هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش سپاهان به تغییر زمان بازی با پرسپولیس؛ هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است

سهیل مهدی امروز در گفتگویی که با رادیو داشت، به صورت رسمی اعلام کرد زمان دیدارهای سپاهان - پرسپولیس و استقلال - ذوب آهن تغییر کرده است.به گزارش طرفداری و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این اتفاق در حالی رخ داده که باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده است. یکی از مسئولان باشگاه سپاهان درباره این موضوع گفت: ما هنوز ابلاغیه ای درباره تعویق بازی برابر تیم پرسپولیس را دریافت نکرده ایم تا موافقت یا مخالفت خود را با این موضوع اعلام کنیم. بیشتر بخوانید:استقلال - ذوب آهن و سپاهان - پرسپولیس به تعویق افتاد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش سپاهان به تغییر زمان بازی با پرسپولیس؛ هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×