روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ستار همدانی: الهلال از استقلال وحشت دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستار همدانی: الهلال از استقلال وحشت دارد

به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، ستار همدانی گفت:استقلال در سخت ترین گروه غرب آسیا قرار داشت اما با شایستگی راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان شد.او افزود:تغییراتی در کادر فنی استقلال ایجاد شد و فرهاد و مجیدی هدایت این تیم را بر عهده گرفت، او توانست با کادر مجربی که به استقلال اضافه کرد نگرش و دید بازیکنان را به سمت پیروزی عوض کند.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:فشردگی بازی ها باعث شد تا بازیکنان خسته شوند، اینکه در سه روز مسابقه ای سنگین در سطح بالایی برگزار کنید آمادگی بدنی بالایی را می طلبد و خوشبختانه استقلال توانست در این شرایط نمره قبولی بگیرد.همدانی تصریح کرد:جا دارد به کادر بدنسازی و پزشکی استقلال نیز خسته نباشید گفت، آنها در این مدت توانستد به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام دهند. در حال حاضر استقلال با کمترین مصدومیت کار خود را در لیگ قهرمانان به پایان رساند.او تاکید کرد:به طور حتم الهلال عربستان حساب ویژه ای روی استقلال می کند و آنها از رویارویی با آبی پوشان تهرانی وحشت دارند و با استرس پا به میدان مسابقه خواهند گذشت. همدانی ادامه داد:سال هاست استقلال طعم قهرمانی و موفقیت در آسیا را نچشیده است و امیدوارم این طلسم توسط تیم بزرگ استقلال در این فصل رخ داده و ستاره سوم روی پیراهن های بازیکنان آبی پوش حک شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستار همدانی: الهلال از استقلال وحشت دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×