روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حامد کاویانپور: پرسپولیس قدرت اول آسیا است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حامد کاویانپور: پرسپولیس قدرت اول آسیا است

پرسپولیس با ۱۵ امتیاز از ۶ دیدار به مرحله بعدی مسابقات صعود کرد. نظر شما در این باره چیست؟تیم با عملکردی خوب توانست نتیجه لازم را از هر دیدار کسب کند و مقتدرانه به مرحله بعد برود. بابت این موضوع خوشحالیم و به این بازیکنان و کادر فنی افتخار می کنیم که باز هم در لیگ قهرمانان آسیا سربلندمان کردند.از دید شما عامل موفقیت پرسپولیس در این دوره از مسابقات چه بود؟تیم خوبی داریم. همه برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس متحد هستند و همین همدلی اعضای تیم باعث شده تا آنها تمام تمرکزشان را روی موفقیت تیم بگذارند.خیلی ها معتقد بودند که پرسپولیس در گروه سختی قرار نداشت که توانست اینگونه در تیم موفق ظاهر شود.این حرف نمی تواند درست باشد. هر تیمی که در این بازی ها حضور پیدا کرده، در کشورش موفق بوده که توانسته در اینجا حضور پیدا کند. برای مثال همه فکر می کردند که گوا تیم ضعیفی باشد اما این تیم واقعا تیم منظمی نشان داد و همه تیم های گروه را اذیت کرد.نقطه قوت تیم در زمین چه بود؟کار تیمی. همه بازیکنان به خوبی هم در دفاع و هم حمله حاضر می شدند. واقعا این پرسپولیس لذت بخش بازی می کند.شانس پرسپولیس برای موفقیت در مراحل حذفی لیگ قهرمانان چقدر است؟پرسپولیس در این چند سال نشان داده قدرت اصلی منطقه غرب آسیا است. فصل گذشته هم حق ما قهرمانی بود که به هدفمان نرسیدیم اما امسال به این هدف خواهیم رسید.در مرحله بعد با استقلال تاجیکستان بازی داریم. این مسابقه را چطور می بینید؟این تیم شگفتی ساز این مسابقات بوده و به هیچ وجه کار آسانی مقابل آنها نداریم. به طور حتم کادر فنی تدابیر لازم را برای این دیدار در نظر گرفته اند تا بتوانیم با برتری مقابل استقلال تاجیکستان به مرحله بعدی صعود کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حامد کاویانپور: پرسپولیس قدرت اول آسیا است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×