روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زشت و زیبای فرهاد جواب داد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زشت و زیبای فرهاد جواب داد!

مهم ترین و جنجال برانگیز ترین تصمیم مجیدی انتخاب فراز کمالوند به عنوان مدیر فنی و یا دستیار اول بود که در آن مقطع صدای برخی پیشکسوتان و هواداران آبی را درآورد. آنها معتقد بودند استقلال باید توسط استقلالی ها اداره شود! منتقدین، حضور کمالوند را در شأن باشگاه پر افتخارشان نمی دانستند، فضای مجازی پر شده بود از انتقادات و اعتراضاتی که به مدیریت و سرمربی استقلال می شد. اما نگارنده این سطور با اشاره به فوتبال حرفه ای دنیا از چنین انتخابی استقبال کرده و آن را زشت و زیبای فرهاد مجیدی نامید. زشت و زیبایی که با صدرنشینی آبی پوشان در گروه مرگ، کام هواداران پر شمارش را بعد از چند فصل ناکامی شیرین کرد.به گزارش طرفداری، مجیدی گرچه طی سال های اخیر با استقلال و تیم امید به تجاربی در فوتبال دست یافته اما هنوز در ابتدای مسیر موفقیت قرار دارد و کماکان نیازمند همراهانی با تجربه و میدان دیده است. او از فاکتور مهم تجربه بی بهره است اما در اقدامی درست با آوردن کمالوند که در عین جوانی، مربی با تجربه ای محسوب می شود این اشکال را به خوبی پوشش داد و در نهایت این تدبیر به دل طرفداران استقلال نشست!در کشتی، فنی داریم به نام زشت و زیبا که شروع آن با روی پل رفتن مجری فن است و ظاهری نامطلوب و خطر آفرین دارد اما در ادامه به زیبایی موجب سرنگون شدن حریف می شود! قرار گرفتن فراز کمالوند کنار مجیدی از آن جهت که بهانه به دست مخالفان داده و فشار و حمله برخی پیشکسوتان و رسانه های هواداری باشگاه را متوجه او و کادر فنی اش کرده بود صورت زشت و ظاهری ماجرا بود اما همخوانی و هماهنگی برقرار شده بین این دو و رفع ضعف های مفرط تاکتیکی استقلال دوران فکری، زشتی فن را به زیبایی تبدیل کرد.همکاری فرهاد مجیدی و فراز کمالوند اگر چه دوام چندانی نداشت اما در همین زمان کم هم تاثیر زیادی در روند رو به رشد آبی ها ایفا کرد. حالا کمالوند راه دیگری در پیش گرفته و از این پس به عنوان سرمربی سایپا فعالیت خواهد کرد و مجیدی باید جایگزینی در حد و اندازه های او را به سرعت یافته و کنار دست خود بنشاند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زشت و زیبای فرهاد جواب داد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×