روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حضور غیرقانونی هروویه میلیچ در بازی های آسیایی / ادعای خبرنگار عربستانی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور غیرقانونی هروویه میلیچ در بازی های آسیایی / ادعای خبرنگار عربستانی

فوتبال در شبکه های اجتماعی / نواف الاسیوی توییت جدیدی را منتشر کرده است.به گزارش طرفداری، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شنبه به پایان رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. حالا رسانه های عربی در حال مطرح کردن یک موضوع عجیب هستند.موضوع فسخ قرارداد هروویه میلیچ با استقلال یکی از بحث هایی بود که برای ماه های زیادی در فوتبال ایران مطرح می شد و حالا پس از حذف نماینده عربستان یعنی الاهلی، بار دیگر این موضوع در رسانه های عربستانی مطرح شده است.نواف الاسیوی، خبرنگار عربستانی این خبر را منتشر کرده و نوشته حضور هروویه میلیچ در بازی های آسیایی غیرقانونی بوده و استقلال باید از رقابت ها حذف شود. شنیده می شود الاهلی و الدحیل، دو تیم همگروهی استقلال در حال پیگیری این موضوع این هستند. باید دید در نهایت این موضوع به کجا ختم خواهد شد.توییت نواف الاسیویعربستانی ها در تلاش هستند به نوعی ماجرای سال گذشته النصر عربستان و پرسپولیس را بار دیگر تکرار کنند. عربستانی ها پیش از این هم بارها نشان دادند در فوتبال آسیا به مراتب نفوذ بیشتری نسبت به ایران دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور غیرقانونی هروویه میلیچ در بازی های آسیایی / ادعای خبرنگار عربستانی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×