روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه ذوب‌ آهن: تغییر زمان بازی با استقلال ضرر هنگفتی به ما می‌ زند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه ذوب‌ آهن: تغییر زمان بازی با استقلال ضرر هنگفتی به ما می‌ زند

باشگاه ذوب آهن اعلام کرد تغییر زمان مسابقه با استقلال برای باشگاه ذوب آهن نه تنها سودی ندارد بلکه ضرر هنگفتی را به این باشگاه وارد خواهد کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، طبق برنامه ریزی گذشته تیم ذوب آهن باید 17 اردیبهشت مقابل استقلال قرار بگیرد اما احتمال تغییر این برنامه از سوی سازمان لیگ وجود دارد و ممکن است زمان بازی عقب بیفتد.در همین رابطه باشگاه ذوب آهن اعلام کرد تغییر زمان بازی ها به ضرر این تیم است، چون ذوب آهن مدت هاست بدون هیچ بازی رسمی در حال تمرین است. مساله دیگر بحث هزینه باشگاه است و این باشگاه تا امروز مجبور شده است چند بار بلیت هواپیما را کنسل کند و بسیار هم در این رابطه ضرر کرده است. تا این لحظه تکلیف این بازی مشخص نشده است و همین مساله باعث شده است ذوب آهن در برنامه ریزی با مشکل مواجه شود.باشگاه ذوب آهن هم چنین اعلام کرد که شرایط تغییر زمان مسابقه را ندارد و کاملاً با این تغییر مخالف است. تغییر زمان مسابقه برای باشگاه ذوب آهن نه تنها سود ندارد بلکه ضرر هنگفتی را به این باشگاه وارد خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه ذوب‌ آهن: تغییر زمان بازی با استقلال ضرر هنگفتی به ما می‌ زند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×