روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جیری ساناک یکی از گزینه های حضور در کادر فنی استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جیری ساناک یکی از گزینه های حضور در کادر فنی استقلال

جیری ساناک برای حضور در کادر فنی استقلال منتظر تایید فرهاد مجیدی است.به گزارش طرفداری، با جدایی فراز کمالوند از کادر فنی تیم فوتبال استقلال، فرهاد مجیدی تصمیم دارد با شرایط خاص یک مربی خارجی را به کادرفنی آبی ها اضافه کند، با این شرایط که به دلیل ممنوعیت حضور خارجی ها در فوتبال این مربی تیم را تمرین دهد اما تا پایان فصل که قرار است این قانون لغو شود، روی نیمکت حضور نداشته باشد.گفته می شود یکی از گزینه هایی که به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده، جیری ساناک است. مربی که در لیگ هفدهم و در زمان سرمربیگری شفر در کادر فنی استقلال حضور داشت اما بعد از آن و برای لیگ هجدهم از این تیم جدا شد.حالا این مربی که بین بازیکنان استقلال چهره محبوبی هم هست، به فرهاد مجیدی پیشنهاد شده و اگر سرمربی آبی ها تایید کند، او برای عقد قرارداد به ایران می آید.البته ساناک تنها گزینه حضور در کادر فنی استقلال نیست و مربی های دیگری هم به مجیدی پیشنهاد شده اند که قرار است سرمربی آبی ها در مورد آنها تصمیم بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جیری ساناک یکی از گزینه های حضور در کادر فنی استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×