روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "به بهانه اعلام تاریخ دربی؛ 5 امین دربی در اردیبهشت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

به بهانه اعلام تاریخ دربی؛ 5 امین دربی در اردیبهشت

دیدار برگشت دو تیم استقلال و پرسپولیس روز 24 ام اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد شد که این پنجمین مصاف تاریخی دو تیم در این ماه از سال را ثبت خواهد کرد.به گزارش طرفداری، دقایقی پیش روی خروجی سایت رسمی سازمان تاریخ دقیق دربی برگشت لیگ بیستم اعلام شد و طبق برنامه دربی پایتخت ایران روز 24 ام اردیبهشت ماه سال 1400 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.وضعیت دو تیم نسبت به بازی رفت تفاوت های زیادی داشته است. محمود فکری سرمربی استقلال جای خود را به فرهاد مجیدی داده و پرسپولیس نیز چند بازیکن را به جمع نفرات خود اضافه کرده تا نقاط ضعف این تیم در بازی رفت را پوشش دهند.جالب این که دربی در شرایطی برگزار می شود که هر دو تیم بازی های سخت و فشرده لیگ قهرمانان را پشت سر گذاشته و به عنوان دو تیم سرگروه باید مقابل هم صف آرایی کنند.در این میان دو تیم استقلال و پرسپولیس بارها در اردیبهشت ماه برابر هم صف آرایی کرده اند و قرار است روز 24 ام به مصاف هم بروند.در 4 دربی گذشته اردیبهشتی استقلال 2 بار به پیروزی رسیده و یک بار نیز شکست خورده است. دو پیروزی 3 بر صفر و 3 بر یک بردهای استقلال در بازی هایی اردیبهشتی دو تیم رقم خورده است. یک بازی اردیبهشتی دو تیم نیز 19 اردیبهشت 1381 با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.گفتنی است آخرین بازی دو تیم که تنها مصاف لیگ برتری دو تیم نیز محسوب می شود با برتری پرسپولیس به پایان رسیده است. استقلال و پرسپولیس با هدایت قلعه نویی و برانکو در تاریخ 25 اردیبهشت 1394 به مصاف هم رفتند که درنهایت پرسپولیس با تک گل علی علیپور به پیروزی رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " به بهانه اعلام تاریخ دربی؛ 5 امین دربی در اردیبهشت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×