روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای آرمان رمضانی؛ پستی از استقلال نداشتم که پاک کنم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادعای آرمان رمضانی؛ پستی از استقلال نداشتم که پاک کنم

فوتبال در شبکه های اجتماعی / آرمان رمضانی مدعی است در صفحه اینستاگرام خود پستی از استقلال نداشته که بخواهد آن را پاک کند.به گزارش طرفداری، صبح امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد که آرمان رمضانی تمام پست های خود با پیراهن استقلال را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده است.با این حال این بازیکن با انتشار استوری اینستاگرامی مدعی شد اصلا با پیراهن استقلال پستی نگذاشته که بخواهد آن را پاک کند.آرمان رمضانی هنوز نتوانسته عملکرد قابل توجهی در استقلال داشته باشد اما امیدوار است بتواند شرایط خودش را در این تیم تغییر بدهد.استوری آرمان رمضانی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادعای آرمان رمضانی؛ پستی از استقلال نداشتم که پاک کنم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×