روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه پرسپولیس: تنها سرگروهی هستیم که در مرحله بعد میهمانیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه پرسپولیس: تنها سرگروهی هستیم که در مرحله بعد میهمانیم

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان تیم استقلال تاجیکستان است.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران و تاجیکستان، تنها سرگروه هایی هستند که در مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2021 روبروی هم قرار می گیرند و سه سرگروه دیگر در منطقه غرب با تیم های دوم رو در رو خواهند شد. برای تقابل سرگروه های یک و پنج، احتمال یک به ده وجود داشت که همان هم اتفاق افتاد. در این میان با توجه به این که هنوز تصمیمی برای برگزاری متمرکز ادامه رقابت ها اخذ نشده است، با حکم قرعه، میزبانی به تیم تاجیک رسید تا در عمل سرگروهی برای پرسپولیس، ثمری نداشته باشد.این در حالی است که شاگردان یحیی گل محمدی بیشترین میزان امتیازات را در میان تمام گروه ها از آن خود کردند و تنها سرگروهی هستند که برای بازی بعد در خانه خود به میدان نخواهند رفت.با اجرای برنامه فعلی با توجه به این که این تیم تاجیک از رنگ قرمز در کیت اصلی خود بهره می برد، احتمالا قهرمان ایران باید با لباس دوم خود در آن مسابقه حضور پیدا کند.گفتنی است؛ طبق برنامه اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مراحل یک هشتم و همچنین یک چهارم پایانی به صورت تک بازی در هفته پایانی شهریور و هفته ابتدایی مهرماه و نیمه نهایی و فینال رقابت ها به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس: تنها سرگروهی هستیم که در مرحله بعد میهمانیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×